slide4.jpg

Elewacyjne

Estetyka i żywotność
Rolety cieszą się wielkim powodzeniem od ponad 100 lat, a popyt na nie wciąż rośnie. Wpływa na to niezawodność działania osiągnięcia przez nowoczesne procesy technologiczne, zastosowanie odpowiednich materiałów i estetykę wykonania. Lekkie, aluminiowe profile, powlekane spiralnie w procesie lakierowania, mają doskonałe własności mechaniczne oraz wysoką odporność na działanie zmiennej pogody. Zmienne w naszym klimacie warunki atmosferyczne - temperatura, słońce, deszcz, grad lub śnieg nie powodują korozji i zmiany koloru rolety. W zależności od zastosowania, pióra rolety mogą być uformowane przy pomocy zespołu rolek z taśmy aluminiowej lub wytłaczane z aluminium, profile zaś wypełnione pianozolem lub innymi, lekkimi, gąbczastymi substancjami.

Tak więc oferowana przez naszą firmę rolety są wysokiej jakości, bowiem stosowane procesy technologiczne, jak i dobór materiałów, gwarantują naszym produktom długowieczność.

Te wszystkie cechy, jak również kolorystyka, dobrana do życzeń naszych Klientów sprawia, że będziecie Państwo cieszyć się roletami, które przy stałym użytkowaniu i narażaniu na duże obciążenia będą doskonale spełniać swoje funkcje i oczekiwania ich posiadaczy.

Opis konstrukcji

Firma Plastal oferuje Państwu rolety, które dzięki doskonałej konstrkcji i wykonaniu oraz zastosowaniu znakomitych materiałów wspaniale chronią przed hałasem i kurzem, w zależności od indywidualnych potrzeb regulują dopływ światła i podwyższają izolację cieplną budynku i pomieszczeń, stwarzają tym samym przyjemny klimat. Rolety zapewniają także ochronę intymnej atmosfery oraz chronią przed nieproszonymi gośćmi i ciekawskimi.

Rolety, zwane również żaluzjami, wykonane są z podwójnych profili aluminiowych, utwardzanych i wypełnionych pianozolem. Elementy używane do produkcji wykonywane są z aluminioum malowanego proszkowo metodą doksylacji.

Rolety mogą być zastosowane we wszystkich rodzajach otworów (okien i drzwi), zarówno w budynkach już istniejącyh, jak i nowo wznosznych. Mogą być bardzo łatwo podnoszone taśmą wzmocnioną, estetyczną korbką lub elektrycznie.