slide4.jpg

Nadstawne

Obsługa

Nasza Firma w trosce o spełnienie oczekiwań, przedstawia konstrukcję, która pozwala opuszczać i podnosić roletę z łatwością. Wybór rodzaju obsługi pozostawiamy decyzji Państwa. Proponujemy napędy ręczne przy pomocy taśmy lub estetycznej korbki i elektryczne. Konstrukcja proponowanych Państwu rolet sprawia, że działają one bezawaryjnie i praktycznie wymagają serwisu w nielicznych przypadkach.

Regulacja dostępu światła słonecznego

Ograniczając wpływ słońca na temperaturę pomieszczenia, rolety znacznie przewyższają inne typy osłon. Do tego celu najlepsze są listwy w kolorach jasnych, odbijających promienie słoneczne. Powierzchnie rolet są montowane z profili ze szczelinami wentylacyjnymi, które przepuszczają światło dzienne oraz umożliwiają wymianę powietrza z obszaru między szybą a roletą.

Izolacja Cieplna

Właściwie zamontowana i odpowiednio opuszczona roleta w znacznym stopniu zmniejsza ubytki ciepła. Przeprowadzone badania i testy dla rolet i okien (oczywiście w zależności od użytych materiałów okna i odległści kasety od okna) wykazały podwyższenie wskaźników izolacji średnio o 40%.

Ochrona przed hałasem

Okna naszych mieszkań zachowują się jak membrany głośników wzmacniając hałas, drgania i wibracje. Rolety w znacznym stopniu ograniczają te niekorzystne czynniki. Lekkie rolety wymagają większego odstępu od szyby niż rolety ciężkie, szczególnie dla ograniczenia drgań. Pragniemy poinformować, że oferowane praz naszą firmę rolety pracują bardzo cicho zarówno przy podnoszeniu, jak i opuszczaniu.

Bezpieczeństwo

Rolety, z racji swej funkcji, są zabezpieczeniem przed włamywaczami i innymi intruzami. Aluminiowe pióra wypełnione są gąbczastym materiałem, a uformowane w dość skomplikowanym procesie technologicznym, doskonale zdały egzamin w funkcji ochronnej. Dostępne są również ręczne zasuwy oraz zamki.

Nasze rolety zapewniają:
  • Ochronę szyb przed wybiciem.
  • Ochronę przed ciekawskimi.
  • Ochronę termiczną (założenie rolokaset zmniejsza ubytek ciepła przez okno o ok. 40%).
  • Wyciszenie budynku.
  • Podniesienie estetyki elewacji budynku.