slide4.jpg

Przemysłowe

Oferujemy państwu segmentowe bramy przemysłowe, które są bezpieczne w obsłudze – poprzez zastosowanie urządzeń przeciw pęknięciu lin oraz przeciw pęknięciu sprężyn. Stosowane przez nas systemy automatyki, drzwi serwisowych jak i przekładni łańcuchowych zapewnia komfortową i prostą obsługę bram. Jedną z ważniejszych zalet oferowanych przez nas bram przemysłowych jest szybki i stały serwis. Zastosowane elementy do produkcji są dostępne od ręki. Wykwalifikowana kadra dojedzie i naprawi ewentualną usterkę. Produkty objęte są gwarancją na okres 24 miesięcy z możliwością przedłużenia jej do 60 miesięcy poprzez zastosowanie płatnych przeglądów.

Drzwi serwisowe.

W ofercie posiadamy drzwi STD o wysokości progu 8 cm jak i tzw. niski próg najezdny o wysokości 3 cm w standardzie samozamykacz dopasowany do rodzaju prowadzenia.

Systemy prowadzeń

Prowadzenie segmentowych bram przemysłowych dopasowane jest do pomieszczenia w zależności od  miejsca nad bramą. Staramy się montować bramy jak najbliżej sufitu co pozwala wykorzystać max miejsce po jej otwarciu i gwarantuje stabilne zamontowanie bramy, co z kolei wpływa na cichą i łatwą obsługę bramy.

Dobór właściwego systemu prowadzeń zależy również od kąta pochylenia dachu, lata doświadczenia pozwalają nam dobrać właściwe rozwiązanie.

Przeszklenia

W szerokiej ofercie znalazło się również miejsce na przeszklenia. Poprzez okna okrągłe – prostokątne – owalne do całych sekcji panoramicznych, zapewniających bardzo duże naświetlenie pomieszczenia. Możliwość malowania sekcji aluminiowych ujednolica bramę w efekcie końcowym daje estetyczny wygląd bramy. Zastosowany pakiet szybowy zarówno w oknach jak i w panelach panoramicznych jest wykonany z plexi,  przez co jest bezpieczny dla użytkownika.


 Kolorystyka

Bramy produkowane są pod indywidualne zamówienia klienta. Szeroka gama kolorystyczna pozwala zadowolić każdego klienta. Na żądanie klienta istnieje możliwość pomalowania płaszcza bramy w dowolnym kolorze z palety RAL.

  

Uszczelki

Uszczelki pomiędzy segmentami
Uszczelka dolna
Uszczelka boczna
Uszczelka stropowa

Prowadzenie

Niskie wymagane min. 18 cm
Niskie wzdłuż konstrukcji dachu  wymagane min.18 cm
Obniżone wymagane min. 28 cm
Obnizone wzdłuż konstrukcji dachu wymagane min. 28 cm
Standardowe wymagane min. 42 cm
Standardowe wzdłuż konstrukcji dachu wymagane min. 42 cm
Pionowe od sufitu min. 30 cm
Pionowe z konsolą nad otworem do sufitu